poniedziałek, 14 październik 2024 06:58

Zbiórka rzeczowa w postaci bonów dla powodzian - Stowarzyszenie Rodzin Katolickich

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy parafii św. Wojciecha w Radzionkowie ogłasza zbiórkę rzeczową w postaci bonów do sklepów KiK i Pepco oraz osuszaczy powietrza (lub bonów do sklepów typu castorama), jest to uzupełnienie zbiórki dla powodzian, która odbyła się w ramach I Papieskiego Koncertu Charytatywnego.

Po konsultacjach z Siostrą ze Zgromadzenia Sióstr Służebniczek w Kłodzku odpowiedzialną za dystrybucję pomocy, ustalono, że najlepszą formą pomocy na dzień dzisiejszy są bony do sklepów w/w, które zostaną wykorzystane według indywidualnych potrzeb. Bardzo pilną potrzebą są osuszacze powietrze, które przekazywane są z rąk do rąk.

Na chwilę obecną nie będziemy zbierać innych rzeczy, gdyż jest ich odpowiednia ilość w magazynach, a domy są przesiąknięte wilgocią, która może zniszczyć przekazywane dary.

Bony do sklepów KiK i Pepco oraz jeśli ktoś zdecyduje się na zakup i przekazanie osuszacza powietrza będzie można składać w środę 16.10 i czwartek 17.10 br. w domu parafialnym im. Jana Pawła II w Radzionkowie podczas dyżury Stowarzyszenia Rodzin Katolickich w godz. 18-19.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 509 934 850 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Przekazane dary i zebrane pieniądze z koncertu (wkrótce podamy ich sumę) zostaną przekazane w piątek bezpośrednio Siostrom Służebniczką w Kłodzku.