Dzisiaj jest niedziela, 29 Lis 2020
Intencje Mszalne od 29.11. do 6.12.2020r.

I NIEDZIELA ADWENTU      29 XI 2020

6.00 - Za + Grażynę Mazur /od rodziny Włodarczyków/.

8.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Bronisławy Walaszek z okazji 65 rocznicy urodzin oraz wnuczki Natalii z okazji 9 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św., opiekę i zdrowie dla całej rodziny./TD

10.00 - W intencji Parafian.

12.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Piotra Buballa z okazji 50 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny./TD

15.00 - Nieszpory.

16.00 - Za ++ matkę Różę w 29 rocznicę śmierci, ojca Ludwika, dziadków, pradziadków, pokrewieństwo.

18.00 - Za ++ męża Ryszarda Imiołczyk w kolejną rocznicę śmierci, rodziców Imiołczyk i Brzezina, brata Romana, żonę Jadwigę, zmarłych z pokrewieństwa Imiołczyk, Brzezina, Gediga, kapłanów, siostry zakonne, dusze w czyśćcu cierpiące.

20.00 - Za ++ rodziców Annę i Jana Zając, syna Zygmunta, Jadwigę i Józefa Wosz, syna Jerzego, zmarłych z rodzin Zając, Wosz, Dolibóg i Bloch.

PONIEDZIAŁEK      Święto Św. Andrzeja, Apostoła      30 XI 2020

6.30 - 1) Wspólna za Zmarłych; 2) Za + Gerarda Gałęziok /od sąsiadów z ulicy Larysza/.

7.30 - 1) Za ++ Stefana Kowolik w kolejną rocznicę śmierci, rodziców, rodzeństwo; 2) Za + Edmunda Dzionsko /od sąsiadów z ulic I i II Pożarnej/.

17.00 - Za ++ rodziców Jana i Elżbietę Don, Roberta i Jadwigę Hilgner, zmarłych z pokrewieństwa.

WTOREK      01 XII 2020

6.30 - Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, Boże błogosławieństwo i zdrowie dla rodziny Palęga.

7.30 - 1) Za + dr Annę Wójtowicz-Haratyk /od pracowników ZDOREWiR-u i Przedszkola Ptasi Raj/; 2) Za ++ Klarę Tobor, Józefa Dolibóg, Jerzego Gawron /od sąsiadów z ulic Św. Wojciecha, Obrońców Pokoju i Nakielskiej/.

17.00 - Za ++ Józefa, rodziców, teściów, rodzeństwo z obu stron, zmarłych z rodziny, Piotra i Józefa, kapłanów, dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA      02 XII 2020

6.30 - 1) Za ++ ojca Franciszka Golus na pamiątkę urodzin, matkę Anielę, zmarłych z pokrewieństwa; 2) Za + Łucję Tobor na pamiątkę urodzin.

7.30 - Za ++ ojca Mikołaja na pamiątkę urodzin, matkę Magdalenę.

17.00 - 1) Za ++ syna Mariana, męża Pawła, rodziców Barbarę i Stanisława, Marię i Jana, brata Sylwestra i Helenę, siostrę Elfrydę, Jadwigę i Helenę z mężami, szwagra Wincentego, żonę Gertrudę, zmarłych z pokrewieństwa, dusze w czyśćcu cierpiące; 2) Za + Edmunda Dzionsko /od sąsiadów z ulicy Sobieskiego/.

I CZWARTEK      Miesiąca Wspomnienie Św. Franciszka Ksawerego, prezbitera      03 XII 2020

6.30 - 1) Za + Jana Bubalik /od koleżanek córki Grażyny/; 2) Za + Rozalię Gałęziok /od sąsiadów z ulicy Orzechowskiej/.

7.30 - 1) W intencji Kapłanów, o zachowanie powołań oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne; 2) Do Bożej Opatrzności o łaskę beatyfikacji Ojca Ludwika Wrodarczyka – Oblata męczennika za wiarę /od Koła Misyjnego/.

17.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Krystyny z okazji kolejnej rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny.

I PIĄTEK Miesiąca      Wspomnienie Św. Barbary, dz. i męcz., patronki archidiecezji      04 XII 2020

6.30 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Barbary w intencji Barbary z okazji 90 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny./TD

7.30 - Ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji rodzin powierzonych Sercu Jezusowemu.

9.00 - Ku czci Św. Barbary – w intencji Górników.

17.00 - Za + Łucję Miś w I rocznicę śmierci.

I SOBOTA Miesiąca      05 XII 2020

6.30 - 1) Za ++ męża Erwina Mateja, rodziców Wilhelma i Martę, Martę i Józefa Wrodarczyk; 2) Za + Józefa Cichy /od szwagierki Heleny z rodziną/.

7.30 - 1) Ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny; 2) W intencjach powierzonych Matce Bożej, o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, za żywych i zmarłych członków Róż Różańcowych i Apostolatu Margaretka.

18.00 - Za ++ Marię i Józefa Jędrak.

II NIEDZIELA ADWENTU      145 Rocznica Poświęcenia Kościoła      06 XII 2020

6.00 - Za + Henryka Stefańskiego /od współpracowników synowej z firmy Euromebel/.

8.00 - Za ++ Matyldę Gwóźdź w kolejną rocznicę śmierci, męża Romana, zmarłych z pokrewieństwa.

10.00 - W intencji Parafian.

12.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Barbary Skrabania z okazji 80 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny./TD

15.00 - Nieszpory.

16.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Marii Kamińskiej z okazji 80 rocznicy urodzin i Doroty Hajda z okazji 50 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny./TD

18.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Św. Mikołaja z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla rodziny.

20.00 - Za ++ Bronisławę Bloch, Bronisławę Rozga, Jacka Krukowskiego, zmarłych nauczycieli i katechetów /od koleżanek i kolegów/.