Dzisiaj jest sobota, 06 Mar 2021
Intencje Mszalne od 28.02. do 07.03.2021r.

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU      28 II 2021

6.00 - Za ++ brata Grzegorza, Magdalenę i Józefa Cziba, Józefę i Kazimierza Turlińskich, dziadków, zmarłych z pokrewieństwa.

8.00 - Za ++ rodziców Marię i Augustyna Bujoczek, Agnieszkę i Antoniego Jasiok, Klarę Strzelczyk, dziadków, zmarłych z pokrewieństwa, dusze w czyśćcu cierpiące.

10.00 - W intencji Parafian.

12.00 - Za + Stanisława Kaniowskiego.

15.00 - Gorzkie Żale.

16.00 - Za + Alfreda Gadiga w 2 rocznicę śmierci.

18.00 - Za ++ Stefanię Tobor w 3 rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny Tobor, Matysik i Bula.

20.00 - Za + Danutę Barbarę Kawalec /od Marianny i Kazimierza Piotrowskich/.

PONIEDZIAŁEK      01 III 2021

6.30 - Za ++ Różę Pietryga na pamiątkę urodzin, dziadków Józefa i Annę, Alojzego i Agnieszkę Sowińskich, bratanka Grzegorza.

7.30 - 1) Za ++ rodziców Anastazję i Antoniego, kuzynkę Krystynę; 2) Za ++ rodziców Jadwigę i Jana, siostry Natalię i Jadwigę.

18.00 - Za + Mariana Zając w I rocznicę śmierci.

19.00 - W intencji Parafian mieszkających przy ulicach: Zejera i Zwycięstwa.

WTOREK      02 III 2021

6.30 - Wspólna za Zmarłych.

7.30 - 1) Za + Halinę Purgoł /od sąsiadów z ulicy Śródmiejskiej/; 2) Za ++ Różę Moj i Marka Kądziela /od sąsiadów z ulicy Św. Wojciecha/.

18.00 - Za + męża Alfonsa.

19.00 - W intencji Parafian mieszkających przy ulicach: Lompy, Gałczyńskiego i Cmentarnej.

ŚRODA      03 III 2021

6.30 - Za ++ Różę Moj i Marka Kądziela /od sąsiadów z ulicy Św. Wojciecha/.

7.30 - 1) Za + Grażynę Mazur /od sąsiadów z ulicy Śródmiejskiej/; 2) Za + Bożenę Nowak na pamiątkę urodzin.

18.00 - Za + Tomasza Jaguś w kolejną rocznicę śmierci.

19.00 - W intencji Parafian mieszkających przy ulicach: Magnoliowej, Jaśminowej i Wielkopolskiej.

I CZWARTEK      Miesiąca Święto Św. Kazimierza, Królewicza      04 III 202

6.30 - Za + Jerzego Szołtysik /od sąsiadów z ulicy Wiosennej/.

7.30 - W intencji Kapłanów, o zachowanie powołań oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

16.30 - Za ++ męża Stanisława, córkę Krystynę, rodziców, dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Aleksandry z okazji 50 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny.

19.00 - W intencji Parafian mieszkających przy ulicach: Grunwaldzkiej i Holewiny.

I PIĄTEK Miesiąca      05 III 2021

6.30 - Za + Jana Hajda.

7.30 - Ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji rodzin powierzonych Sercu Jezusowemu.

16.30 - Za ++ Jana i Marię Pisarek, Mieczysława Butkiewicz, rodzeństwo, zmarłych z pokrewieństwa.

18.00 - Za ++ rodziców Franciszka i Waleskę Bomba, Jana i Emę Jaguś, rodzeństwo z obu stron.

19.15 - W intencji Młodzieży.

I SOBOTA Miesiąca      06 III 2021

6.30 - Za ++ męża Gerarda Skalskiego w 10 rocznicę śmierci, rodziców Paulinę i Pawła, Martę i Michała Wrodarczyk, dusze w czyśćcu cierpiące.

7.30 - 1) Ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny; 2) W intencjach powierzonych Matce Bożej, o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, za żywych i zmarłych członków Róż Różańcowych i Apostolatu Margaretka.

14.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Andrzeja Cziba z okazji 70 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny.

16.00 - W intencji Parafian mieszkających przy ulicach: Orzechowskiej i Księżogórskiej.

18.00 - Za ++ córkę Agnieszkę Banaś, Stanisława Banaś, Ryszarda Kamińskiego, ks. Tadeusza Kamińskiego.

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU      07 III 2021

6.00 - Za ++ męża Floriana, rodziców Marię i Wincentego, Emę i Alojzego, zmarłych z rodziny.

8.00 - Za ++ Marię Skowronek, Romana i Matyldę Gwóźdź, zmarłych z pokrewieństwa.

10.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II w intencji Stowarzyszenia Rodzin Katolickich z okazji jubileuszu 20-lecia oraz w intencji członków, ich rodzin, księży opiekunów, z podziękowaniem za wszelkie łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę.

12.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej i Św. Łucji w intencji Julii Flach z okazji 18 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny.

15.00 - Gorzkie Żale.

16.00 - Za + Michała Aleksa /od właścicieli i pracowników hotelu Sonnenhof/.

18.00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Piekarskiej i Św. Wojciecha w intencji Andrzeja Szczygieł z okazji 70 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny.

20.00 - W intencji Parafian.